Lak baza za nokte Golden Rose UV Gel Base Coat
755,00 RSD sa PDV-om
Golden Rose UV Gel Base Coat 10,2 ml je baza laka za nokte se nanosi u jednom sloju na čiste i suve nokte i očvršćava 30 sekundi.
Lak baza za nokte Golden Rose UV Gel Base Coat je baza laka za nokte se nanosi u jednom sloju na čiste i suve nokte i očvršćava 30 sekundi.
Povećava postojanost UV Gel laka za nokte.
Sastav:
Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl, Tetramercaptopropionate, Trimethylbenzoyl, Diphenylphosphine Oxide, Isopropyl Thioxanthone, Dimethicone.
Dodatne informacije
| Težina | 53 g |
|---|
4 recenzije za ovaj proizvod
Poručivanje telefonom
















by Teodora
Prezadovoljna sam celom GR serijom UV lakova za nokte! Zahvaljujući ovoj bazi lak na noktima traje nedeljama. Četkica je fenomenalna te je samo nanošenje vrlo lagano, a bočica zaista dugo traje. Cena pristupačna.
by Mina
Odlična baza!
by smiljkateofanov55
Super baza. Čini se da čak i zaštiti nokte od turpijanja ako se malo zanesete pri skidanju onog gornjeg sloja. ♥
by Marina
Zadovoljna sam proizvodom, i za nas bez iskustva i za kućnu upotrebu je odličan.